احمق آموزش ارسال کاشان دانلود بازسازی

احمق: آموزش ارسال کاشان دانلود بازسازی قبرستان شهروندخبرنگار کاشان

اگر کشور عزیزمان ایران بمب هسته ای بسازد ما نیز می سازیم! / ولیعهد عربستان

ولی عهد عربستان در سخنانی خصمانه و خارج از عرف دیپلماتیک گفت که اگر کشور عزیزمان ایران بمب هسته ای بسازد عربستان نیز سریعا همان کار را خواهد کرد! ..

ادامه مطلب

واکنش کشور عزیزمان ایران به بیانات وزیر خارجه بحرین

قاسمی در تصویر العمل به وزیر خارجه بحرین گفت که به رغم همه توطئه ها، دسیسه ها و تولید بحران های ساختگی فلسطین تا آزادی کامل مساله اول دنیا اسلام باقی خو..

ادامه مطلب

فرانسه مخالف است بیانیه ترامپ راجع به قدس است/ باید تجاوزگری کشور عزیزمان ایرا

رئیس‌جمهور فرانسه در برابر میهمان صهیونیست خود از مخالفت پاریس با اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی سخن گفت ولی نتانیاهو پاسخ داد که قدس..

ادامه مطلب

واکنش کشور عزیزمان ایران به ادعاهای بی‌اساس نخست وزیر مستعفی لبنان

سخنگوی وزارت امور خارجه با رد بیانات نخست وزیر مستعفی لبنان علیه کشور عزیزمان ایران گفت: این استعفا و تکرار اتهامات واهی و بی‌اساس صهیونیست‌ها، سعودی‌ها..

ادامه مطلب

شرح برنامه‌های سفر پوتین و الهام علی‌اف به پایتخت کشور عزیزمان ایران

روسای جمهور دو کشور روسیه و آذربایجان ، در روز چهارشنبه به منظور شرکت در دومین نشست سران روسای جمهوری ایران، آذربایجان و روسیه وارد پایتخت کشور عزیزما..

ادامه مطلب

برجام توافق میان دو کشور نیست / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بار دیگر در بحبوحه تهدیدهای دولت آمریکا علیه توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران (برجام) تأکید کرد که این توافق میان دو ..

ادامه مطلب

تکرار ادعاهای نخ‌نمای «عادل الجبیر» علیه کشور عزیزمان ایران

وزیر خارجه عربستان سعودی در ادامه ادعاهای تکراری و نخ نمای خود علیه ایران، پایتخت کشور عزیزمان ایران را به حمایت از تروریسم و دخالت در امور داخلی کش..

ادامه مطلب