احمق آموزش ارسال کاشان دانلود بازسازی

احمق: آموزش ارسال کاشان دانلود بازسازی قبرستان شهروندخبرنگار کاشان

گت بلاگز اخبار بین الملل ماکرون خواستار خلع سلاح شبه‌نظامیان در عراق شد

رئیس جمهوری فرانسه در سخنانی خواهان خلع سلاح شبه نظامیان در عراق شد. به نظر می‌رسد منظور او از شبه‌نظامی نیروهای حشد شعبی باشد.

ماکرون خواستار خلع سلاح شبه‌نظامیان در عراق شد

ماکرون خواستار خلع سلاح شبه نظامیان در عراق شد

عبارات مهم : فرانسه

رئیس جمهوری فرانسه در سخنانی خواهان خلع سلاح شبه نظامیان در عراق شد. به نظر می رسد منظور او از شبه نظامی نیروهای حشد شعبی باشد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، آمانوئل ماکرون، مدیر جمهوری فرانسه در سخنانی با تاکید بر لزوم “برد صلح” در عراق و سوریه جهت ممانعت از بازگشت تروریست ها در پی شکست نظامی داعش، خواهان خلع سلاح تمام شبه نظامیان در عراق شد.

ماکرون خواستار خلع سلاح شبه‌نظامیان در عراق شد

رئیس جمهوری فرانسه گفت: این اقدام نیازمند اقدام دیپلماتیک گسترده ای هست؛ ابتدا در عراق باید اقداماتی انجام شود تا کشور بتواند انتخابات آزادانه ای را در ماه مه آتی برگزار کند و زمینه را جهت حیدر العبادی، نخست وزیر عراق جهت ایجاد ثبات در کشور فراهم کند.

وی افزود: مورد نیاز است ظرف چند ماه آتی عادی سازی اوضاع عراق محقق و شبه نظامیان خلع سلاح شوند و دولت عراق که اکنون نیازمند کمک از سوی تمامی نیروهای بین المللی است بتواند جهت ثبات اوضاع تلاش کند.

رئیس جمهوری فرانسه در سخنانی خواهان خلع سلاح شبه نظامیان در عراق شد. به نظر می‌رسد منظور او از شبه‌نظامی نیروهای حشد شعبی باشد.

ماکرون ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه طی هفته های آتی پیروزی کامل بر تروریست های داعش محقق شود، خواهان کمک به عراق و سوریه جهت تحقق امنیت فراگیر شد. وی با اشاره به لزوم گفت وگو و راهکارهای دیپلماتیک گفت: امنیت در راس اولویت ها است.

واژه های کلیدی: فرانسه | تروریست ها | تروریست های داعش | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs