احمق آموزش ارسال کاشان دانلود بازسازی

احمق: آموزش ارسال کاشان دانلود بازسازی قبرستان شهروندخبرنگار کاشان

ماکرون خواستار خلع سلاح شبه‌نظامیان در عراق شد

رئیس جمهوری فرانسه در سخنانی خواهان خلع سلاح شبه نظامیان در عراق شد. به نظر می‌رسد منظور او از شبه‌نظامی نیروهای حشد شعبی باشد. ماکرون خوا..

ادامه مطلب

زنی که با فرمانده داعش مصاحبه کرد و زنده ماند

به گزارش ایسنا، مجله ترجمان نوشت: «سعاد مخنت درخواست کرده بود تا با یکی از رهبران داعش مصاحبه کند. تقاضای او جهت مصاحبه در طول روز و در مکانی عمومی رد شد. ..

ادامه مطلب

حدود ۴۰ نفر در حمله کویته پاکستان کشته یا زخمی شدند

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: خبرنگار شبکه تلویزیونی بی بی سی گفت، در حمله به کلیسایی در شهر کویته پاکستان هشت تن از جمله سه زن کشته شده است اند. ..

ادامه مطلب

عباس همچنان تحت فشار عربستان جهت پذیرش طرح صلح ترامپ است / رویترز

خبرگزاری رویترز گزارش داد، عربستان به منظور پذیرش طرح دونالد ترامپ راجع به صلح بین اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها بر تشکیلات خودگردان فلسطین فشار وارد می‌کن..

ادامه مطلب

ولیعهد عربستان یک میلیارد دلار به ترامپ رشوه داده است / مجتهد

براساس گزارش یک افشاگر توییتری، ولیعهد عربستان در زمانی که ترامپ به این کشور سفر کرده بود، یک میلیارد دلار به وی رشوه داده است. مجتهد: ولیعهد ع..

ادامه مطلب

آنکارا منتظر آمریکا است که گولن را تحویل دهد

وزیر دادگستری ترکیه اعلام کرد، همه پروسه‌های مورد نیاز جهت استرداد فتح‌الله گولن از آمریکا انجام گرفته هست. اکنون آنکارا منتظر شروع روند استرداد است.&..

ادامه مطلب

ترکیه به دنبال اعزام ارتش به قطر

قطر همپیمان ترکیه است و هر دو کشور حامی اسلام سیاسی سنی و مهمترین نماد این جریان یعنی جنبش اخوان مسلمین هستند. ترکیه به دنبال اعزام ارتش به قط..

ادامه مطلب

شرح حمله مرگبار تروریستی در لندن , انگلیس در شوک، اروپا در وحشت

لندن شب گذشته شاهد ناآرامی‌های مرگبار بود. یک خودروی ون روی پل معروف “لاندن بریج” عابران را زیر گرفت و مهاجمان سپس به منطقه “بورو مارکت̶..

ادامه مطلب